1. Stiskněte oranžové tlačítko na titulní straně Zaregistrovat se můžete zde nebo zvolte v hlavním menu položku Registrace.
 2. Nahrajte z Vašeho počítače 1 portétní fotografii a alespoň 1 fotografii z inscenace, na které jste zachyceni.
 3. V sekci O Vás vyplňte políčka označené červenou hvězdičkou a do spodního rámečku vložte krátký a věcný profesní životopis. V životopise není třeba uvádět datum narození atp.
 4. Pak stiskněte tlačítko Další krok na oranžovém břevnu uprostřed stránky.
 5. V sekci Vaše role, která se objeví po načtení vyplňte alespoň jednu roli a instituci, ve které jste ji ztvárnili. Dole pod formulářem můžete tlačítkem Přidejte další role rozšířit seznam.
 6. Pak opět stiskněte tlačítko Další krok.
 7. Po načtení se objeví sekce Soutěže a ocenění, kterou není povinné vyplnit. Opět stiskněte tlačítko Další krok.
 8. V sekci Kontakty a prezentace zadáváte povinně pouze video z platforem Youtube, Vimeo nebo Dailymotion a emailovou adresu, na které si přejete být kontaktování. Ostatní údaje jsou zcela dobrovolné.
 9. Po vyplnění této sekce přejděte na spodek stránky a stiskněte tlačítko Zobrazit náhled. V náhledu zkontrolujete správnost uvedených údajů. Dole pod náhledem je tlačítko Odeslat, kterým potvrdíte uložení zadaných dat. Za správnost uložených údajů odpovídáte jako uživatel Vy.
  Upozoňujeme, že stisknutím tlačítka Odeslat udělujete souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů podle Zákona o elektronických komunikacích 127/2005 Sb. § 87. Ukládání osobních údajů provádíme podle evropské směrnice GDPR.
 10. Děkujeme za spolupráci.